DJ z Krakowa – oświetlenie i nagłośnienie imprez

Zadzwoń teraz i sprawdź nasze wolne terminy!
Telefon: 881 406 801

Nagłośnienie na imprezę w Krakowie

Profesjonalne podejście do klienta, doskonałe poczucie rytmu i znakomite nagłośnienie imprezy. To właśnie ja, DJ Konrad, specjalizujący się nie tylko w zapewnianiu świetnej muzyki, ale także w oprawie świetlnej każdego wydarzenia. Moje usługi to gwarancja niezapomnianej atmosfery w dniu Twojego ślubu, urodzin czy innego wydarzenia rodzinnego lub firmowego. Specjalistyczny sprzęt do nagłaśniania imprez sprawi, że muzyka, do której będziesz się bawić, wybrzmi w sposób idealny!

 

ZOBACZ

GALERIĘ ZDJĘĆ

Dekoracja sali weselnej światłem

Zgadza się, poza idealnym nagłośnieniem na imprezę oferuję także oświetlenie sal weselnych. Rozumiem, jak ważna jest to kwestia dla klienta. Dlatego za priorytet obieram to, aby dekoracja światłem wesela była na jak najwyższym poziomie. Za pomocą nowoczesnych technologii LED jestem w stanie nadać sali weselnej niesamowity charakter. Prowadzę między innymi wesela w stylu BOHO i RUSTYKALNYM. Wykorzystywane przeze mnie głowy LED 150w emitujące złote oraz białe światło w ciepłej tonacji sprawiają, że każda sala weselna nabierze wyjątkowego charakteru.

Oferowane przeze mnie oświetlenie na imprezę to doskonały wybór, który nada każdemu wnętrzu niesamowity charakter oraz wprowadzi wszystkich w atmosferę zabawy. Zapraszam klientów z Krakowa oraz całej Polski.